Setkání velitelů jednotek vyšších kategorií

Dne 2. 3. 2018 proběhlo v hasičské zbrojnici v Poběžovicích již v pořadí 3. setkání velitelů jednotek vyšších kategorií z domažlického okresu. Díky tomuto setkání si tak můžou velitelé jednotek vyměnit nové poznatky, informace, ale i názory ohledně nových postupů, materiálu a podobně.

Setkání se pořádá vždy jednou za 3 měsíce a koná se pokaždé v jiné zbrojnici, abychom měli aktuální přehled o vybavenosti okolních jednotek a mohli si případně nové postupy i poznatky prakticky vyzkoušet.

Příspěvek byl publikován v rubrice JSDH informuje se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..