Smuteční oznámení

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že odešel náš bratr, člen Sboru dobrovolných hasičů v Poběžovicích, pan Vladimír Vladyka.

Zemřel v ranních hodinách dne 6. 9. 2018 následkem vážného onemocnění.

Vladimír Vladyka působil v hasičském hnutí velice dlouhou dobu. Byl členem Sboru dobrovolných hasičů v Mnichově, a od roku 1996 působil ve Sboru dobrovolných hasičů v Poběžovicích, kde zastával do poslední chvíle funkci člena výboru SDH. I přes zdravotní komplikace, které ho poslední léta provázely, pomáhal při brigádách a dalších akcích sboru, organizoval také zájezdy pro ostatní členy. Se svojí kytarou a obrovskou zásobárnou vtipů a historek dokázal bavit celou společnost po celé večery. Vždy když bylo potřeba, šel a pomohl.

Hasičskou myšlenku nosil ve svém srdci a my víme, že už to vše nebudeme moci nikdy oplatit.

Čechu, děkujeme za vše. Čest Tvojí památce!

Příspěvek byl publikován v rubrice SDH informuje se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Smuteční oznámení

1. Naďa Jehličková napsal:

Láďo budeš nám chybět vzpomínám.

2. Milena napsal:

Láďo byl jsi super kamarád odpočivej v pokoji.