Čištění koupaliště 2024

V pátek, dne 17. 5. 2024 proběhlo velké čištění poběžovického „koupaliště“. Nejdříve technické služby města posekaly veškerý travní porost v okolí a poté ve spolupráci s Vojtěchem Urbanem a jeho technikou strhly prorostlý nános usazenin v prostoru dětského brouzdaliště. V odpoledních hodinách se na místo dostavili hasiči a celé koupaliště zbavili bahna a ostatních nánosů za pomocí 3 proudů C. Pomoci přišli i mladí hasiči a tak je po práci čekala zasloužená odměna v podobě opékaných špekáčků na ohni. Počasí úplně nepřálo, ale i tak se všichni účastníci obětavě chopili práce a výsledek stojí opravdu za to.

Děkujeme technickým službám za perfektní spolupráci a Vojtovi Urbanovi za nezištnou pomoc sboru a vlastně i všem spoluobčanům, kteří koupaliště využívají.

Příspěvek byl publikován v rubrice Mladí hasiči, SDH informuje se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..