Průlet čarodějů Poběžovicemi a Májová zábava 2018

Dne 30. dubna proběhlo opět u hasičské zbrojnice tradiční slavnostní stavění májky a také se uskutečnil již šestý průlet čarodějů a čarodějnic městem Poběžovice.
Vše začalo v 16 hodin, kdy se malí čarodějové a čarodějnice sešli na parkovišti před školkou a společně se vydali za řádného povyku a rámusu naším městem. Před hasičskou zbrojnicí na ně čekalo pásmo her a dalších dovednostních disciplín. Zanedlouho poté již ale byla připravena májka, kterou tak mohly děti ozdobit barevnými pentlemi a vzápětí se objevil čaroděj Milan Bláha, který májku se svojí technikou za účasti poběžovických hasičů postavil.

Po zapálení hranice, která musela být z důvodu nadměrného sucha nižší a tentokrát bez čarodějnice, si děti mohly opéct buřtíky a hned poté začala kolem šesté hodiny večerní zábava s kapelou AGNES Rock, která hrála až do pozdních nočních hodin.

Účast byla nad očekávání hojná a doufáme, že všichni účastníci byli spokojeni a májovou zábavu si do sytosti užili. Příští rok se budeme opět na všechny těšit!

Děkujeme našemu spolupořadateli, městu Poběžovice za finanční podporu celé akce, bez které by se zábava nedala uspořádat v takovém rozsahu. Děkujeme také všem členům SDH Poběžovice, žákům místní ZŠ a kamarádům, kteří přišli pomoct, bez nich by to nebylo ono.

Děkujeme všem, 30. 4. 2019 se opět u hasičské zbrojnice sejdeme a svátek jara společně oslavíme!

Příspěvek byl publikován v rubrice SDH informuje se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..