Instalace systému pro vyhlašování poplachu – VP-Receiver

Jednotka SDH Poběžovice zprovoznila nový systém pro vyhlašování poplachu – VP Receiver. Jedná se o systém, kdy hasiči po příchodu do garáží hasičské zbrojnice ihned vidí místo zásahu, povolanou techniku a mnoho dalších informací. Navíc je vyhlášení poplachu doprovázeno akustickým tónem a přečtením celého příkazu k výjezdu. Jako třešnička na dortu tiskárna vytiskne příkaz k výjezdu s mapou místa události a mapou okolí včetně příjezdových cest.

Zde se můžete podívat na video, jak systém funguje – https://m.youtube.com/watch?v=0yuqDFjkJ7A

Systém bude dále doplněn o velkoplošnou obrazovku kvůli snadnému čtení událostí.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice JSDH informuje se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..