Čištění koupaliště – 11. 4. 2018

Dne 11. 4. 2018 hasiči ve spolupráci s mladými hasiči provedli vyčištění koupaliště.

Koupaliště tak bylo zbaveno všeho listí, bahna a jiných nečistot a je tak připraveno na novou sezónu. Jako každý rok jsme zapojili „do práce“ i mladé hasiče, kteří vyčistili koupaliště od odpadků a také pomáhali při samotném čištění, kdy si mohli ve vzájemné spolupráci zastříkat a vyzkoušet si tak práci s útočným vedením.

Po dokončení čištění a uklizení materiálu jsme si všichni opekli buřty, jako odměnu za dobře vykonanou práci.

Příspěvek byl publikován v rubrice JSDH informuje, Mladí hasiči se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.