Předání vyznamenání – medaile za mezinárodní spolupráci III. stupně

Dne 17. 2. 2018 jsme byli pozváni na výroční valnou hromadu našich přátel z Freiwilige Feuerwehr Weiding.
K příležitosti tohoto slavnostního večera a vzhledem k tomu, že přátelství mezi našimi sbory má právě teď v únoru výročí 10 let od prvního společného setkání, byly předány medaile za mezinárodní spolupráci III. stupně.

Vyznamenaní členové FFW Weiding Peter Rettinger a Manfred Pauli byli z održených vyznamenání překvapeni a neskrývali ohromnou radost a štěstí. Během našemu projevu ku příležitostí předání jsme zdůraznili, že naše již dlouholetá a stálá spolupráce nemá až na výjimky v našem okolí obdoby. Za to patří všem členům FFW Weiding velké poděkování.
Doufáme a budeme dělat vše pro to, aby naše spolupráce i nadále pokračovala v tom samém radostném duchu, kdy jsme nápomocni jeden druhému a i v těžkých časech se můžeme o sebe opřít.

Jen jako perličku na závěr uvedu, že náš „freundschaft“ není zanesen nikde v žádné smlouvě, na žádném jiném oficiálním papíře a proto možná má takovou sílu. V našem přátelství nehrajou roli žádné dotace, peníze a jiné výhody tohoto směru. To je v dnešní době velice neobvyklé a proto si ho velice vážíme.

Předání zaznamenaly místní noviny – https://www.onetz.de/weiding/vermischtes/die-feuerwehren-weiding-und-pobeovice-treffen-sich-seit-10-jahren-kameradschaft-kennt-keine-grenzen-d1817985.html

Příspěvek byl publikován v rubrice Partnerství SDH Poběžovice - FFW Weiding se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..